Okulary dla dzieci

 

Projekt bez tytułu 1

 

 

 

MiYOSMART 750

0197 D02 HOYA 007 RGB

Wygląd soczewki MiYOSMART (1)


Dla dzieci i młodzieży rekomendujemy bezpieczne i estetyczne soczewki plastikowe bezbarwne lub fotochromowe - najlepiej z powłokami antyrefleksyjnymi oraz powłokami ze zwiększoną odpornością na zarysowania. Wysokie parametry przejrzystości, elastyczności oraz niezwykła wytrzymałość soczewek to gwarancja właściwej ochrony wzroku i zdrowia dziecka.

Dla bardziej ruchliwych dzieci mamy w ofercie również soczewki okularowe wykonane z Trivexu, czyli tworzywa o bardzo wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Szkła korekcyjne zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV.

Idealnym dopełnieniem soczewek są właściwie dobrane oprawki dziecięce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dobrej jakości oprawki w bardzo ekonomicznej cenie.

Starając się zadowolić naszych najmłodszych klientów, przygotowaliśmy ofertę zawierającą najnowsze kolekcje elastycznych, wygodnych, kolorowych i wykonanych z najwyższej klasy materiałów, dziecięcych oprawek.

Nasz asortyment dla najmłodszych pacjentów wybieraliśmy ze szczególną starannością, dlatego też, oferta soczewek korekcyjnych jak i oprawek stanowi bogaty zbiór w naszej optycznej kolekcji. Zadbaj o swoje dziecko i zabezpiecz je przed zniszczeniem czy utratą okularów.

 

SOCZEWKI MiYOSMART DO KONTROLI KRÓTKOWZROCZNOŚCI U DZIECI

Niejeden rodzic, którego dziecko ma krótkowzroczność, zastanawia się jak może pomóc mu w spowolnieniu postępującej wady wzroku.

Jedną z metod kontroli krótkowzroczności jest soczewka okularowa MiYOSMART, wykorzystująca Technologię Wielosegmentowego Rozogniskowania D.I.M.S. (Defocus Incorporated Multiple Segments), której działanie zostało  potwierdzone w przeprowadzonych w Hongkongu 2-letnich badaniach klinicznych, w których uzyskano spowolnienie postępu krótkowzroczności średnio o 60%.

Krótkowzroczność to wada refrakcyjna wzroku, w której promienie światła wpadające do oka skupiają się przed siatkówką zamiast na siatkówce, w efekcie czego obraz daleko położonych obiektów powstający na siatkówce jest nieostry.  W praktyce oznacza to niewyraźne, zamglone postrzeganie obiektów znajdujących się w dalszej odległości. Krótkowzroczność jest korygowana soczewkami o wartościach ujemnych (-), tak by obraz obserwowanego przedmiotu znalazł się na siatkówce oka. W centralnej części siatkówki obraz jest wyraźny. Za to im dalej od centrum, tym bardziej pojawia się tzw. rozogniskowanie nadwzroczne, które stymuluje gałkę oczną do dalszego wzrostu,  powodując progresję krótkowzroczności.

Zastosowana w soczewkach MiYOSMART technologia zaopatrza soczewki okularowe w dwie strefy - strefę optyczną znajdującą się w centralnej części soczewek, która zapewnia najlepszą skorygowaną ostrość wzroku oraz strefę krótkowzrocznego rozogniskowania dzięki której oko nie jest stymulowane do szybszego wzrostu, a co za tym idzie rozwój krótkowzroczności jest wolniejszy, a niejednokrotnie zostaje zatrzymany. (1)

Wybór soczewek okularowych do kontroli krótkowzroczności powinien zostać poprzedzony dokładnym badaniem okulistycznym wzroku dziecka z uwzględnieniem wyników badania podczas porażenia akomodacji.

Więcej informacji o innowacyjnej konstrukcji oraz działaniu soczewek MiYOSMART znajdą Państwo na oficjalnej stronie producenta:  MAMWZROKOK

 

(1) https://mamwzrokok.pl/

Wszystkie proponowane przez nas soczewki posiadają certyfikat jakości ISO i znak zgodności CE. Nasze soczewki posiadają godło TERAZ POLSKA , otrzymały LAUR KONSUMENTA, a także złoty medal i wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach optycznych.