Soczewki kontaktowe Cooper Vision

 

Cooper Vision

Firma CooperVision® w trosce o swoich klientów wykorzystuje najlepsze technologie, aby zapewnić im wysoki komfort noszenia soczewek kontaktowych. TechnologiaAquaform® pozwala na wyprodukowanie niezwykle wysoko nawilżonej soczewki, zapewniającej użytkownikowi dobrą tlenoprzepuszczalność. Dzięki temu oko jest odżywione, zdrowe i dobrze nawilżone nawet po upływie wielu godzin.

Oprócz technologii Aquaform® zastosowano również technologią PC. Dzięki niej soczewka posiada zdolność przyciągania cząsteczek wody, co przekłada się na jeszcze lepsze nawilżenie. Soczewki produkowane w tej technologii sprawdzą się również wśród osób skarżących się na suche i piekące oczy.

Technologia Smart Silicone™ umożliwiła stworzenie soczewek, które łączą ze sobą najlepsze cechy soczewek hydrożelowych (miękkość i delikatność) oraz soczewek silikonowo-hydrożelowych (wysoka przepuszczalność tlenu). Lepsza przepuszczalność tlenu w soczewkach silikonowo hydrożelowych daje im wyższość nad soczewkami hydrożelowymi. Większa „oddychalność” przekłada się na zdrowe, białe, nieprzekrwione i wypoczęte oczy.

Dzięki soczewkom jednodniowym firmy CooperVision®, wykonanym w technologii Smart Silicone™ nie trzeba wybierać między komfortem a przepuszczalnością tlenu. Cooper Vision posiada bardzo duży wybór soczewek kontaktowych silikonowo - hydrożelowych, jak i hydrożelowych. Mogą to być soczewki jednodniowe lub miesięczne, sferyczne lub toryczne (na astygmatyzm), jednoogniskowe lub mutlifokalne (progresywne). 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Wypróbuj soczewki COOPER VISION! Już teraz możesz starać się o zwrot części kosztów wydanych na zakup soczewek kontaktowych! W sumie można otrzymać do 120zł zwrotu! Kup min. 2 opakowania miesięcznych soczewek CooperVision lub jednodniowych soczewek CooperVision i zachowaj dokument zakupu. Następnie wypełnij formularz na stronie: www.mojepierwszesoczewki.pl.

Soczewki kontaktowe Cooper Vision

COOPER VISION EXPERT

Nasze salony optyczne są objęte programem Cooper Vision Expert. Program obejmuje najbardziej profesjonalne i najlepiej wyszkolone salony optyczne, które są doskonale przygotowane do idealnego doboru soczewek kontaktowych. Oferujemy bardzo dobre przeszkolenie z zakresu wiedzy na temat użytkowania soczewek kontaktowych oraz naukę zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych. 

Soczewki kontaktowe Cooper Vision