Okulary fotochromowe najwyższej jakości


Soczewki fotochromowe oprócz korekcji wady wzroku zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiernym światłem słonecznym oraz przed promieniowaniem ultrafioletowym zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Szkła zmieniają bowiem swoje zabarwienie pod wpływem natężenia promieniowania UV zapewniając idealny komfort widzenia.

W naszym salonie optycznym oferujemy wiele rodzajów i kolorów soczewek fotochromowych, które można dobrać w zależności od swoich upodobań oraz potrzeb. Soczewki fotochromowe najnowszej generacji zapewniają idealną przejrzystość widzenia w pomieszczeniach oraz pełne zabarwienie podczas ekspozycji na słońce.

OKULARY FOTOCHROMOWE DLA KIEROWCÓW:

Potrzebujesz pełnej ochrony przed słońcem podczas jazdy samochodem? Soczewki Transitions XTRActive to typ soczewek, które zaciemniają się w samochodzie oraz pomogą chronić Twoje oczy przed jasnym światłem słonecznym podczas jazdy. Soczewki są przezroczyste wewnątrz pomieszczeń z odrobiną ochronnego zabarwienia, zaprojektowane tak, aby pomóc chronić Twoje oczy przed ostrym oświetleniem wewnątrz pomieszczeń i urządzeniami cyfrowymi.

- NOWOŚĆ NA RYNKU - soczewki fotochromowe polaryzacyjne, zaciemniające się w samochodzie. Zaprojektowane z myślą o odblaskach, soczewki Transitions XTRActive Polarized stają się polaryzacyjne w miarę przyciemniania na zewnątrz, osiągając skuteczność polaryzacji do 90% nawet w wysokich temperaturach, podobnie jak okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

SOCZEWKI Z POWŁOKĄ LUSTRZANĄ:

- Jeśli w okularach poszukujesz inspirujących rozwiązań oraz chcesz wpasować się w najnowsze modowe trendy okularowe - soczewki z powłoką fotochromową, tzw lustrzanką to wybór dla Ciebie. Uzupełnij Swój styl soczewkami Transitions XTRActive Style Mirrors.

 273444960 4811842892239528 149042361182144381 n

262384561 4540595072697646 1636983365123122009 nfotochrom


  NAJNOWSZA TECHNOLOGIA SOCZEWEK FOTOCHROMOWYCH:

- Nowoczesne soczewki fotochromowe  charakteryzują się dużą szybkością procesu fotochromowego, zarówno pod względem zaciemniania, jak i rozjaśniania.
- Są przezroczyste tak jak soczewki bezbarwne, a w stanie całkowitej aktywacji ciemne jak tradycyjne soczewki przeciwsłoneczne.
- Blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UV-A i UV-B zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione.
- Gwarantują naturalne widzenie, łącznie z niezakłóconą percepcją barw płynącą z otoczenia.
- Redukują ostre i rażące światło na zewnątrz, minimalizując tym samym zmęczenie oczu.

 

Wszystkie proponowane przez nas soczewki posiadają certyfikat jakości ISO i znak zgodności CE. Nasze soczewki posiadają godło TERAZ POLSKA , otrzymały LAUR KONSUMENTA, a także złoty medal i wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach optycznych.