Inteligentna ochrona przed UV

 

Okulary przeciwsłoneczne - WrocławDzisiaj okulary przeciwsłoneczne ewaluowały do tego stopnia, że już nie tylko chronią przed promieniowaniem słonecznym, korygują wadę wzroku, ale są doskonałym dodatkiem i uzupełnieniem stroju czy podkreśleniem własnej osobowości.

Do atmosfery przenika promieniowanie UVA i UVB. Nadmiar tego promieniowania może być szkodliwy nie tylko dla naszej skóry, ale i oczu. Promienie UV są niewidoczne i docierają do nas niezależnie od pory roku, zarówno w słoneczne jak i pochmurne dni. Mogą powodować szereg problemów zdrowotnych układu wzrokowego.

Okulary przeciwsłoneczne chronią nasz oczy przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UV!

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB:

Czy wiesz, że nawet przy wysokiej wadzie wzroku możesz cieszyć się słońcem przy pełnym komforcie widzenia? W naszych salonach oferujemy cały wachlarz soczewek okularowych z powłokami UV, które są dostępne dla wszystkich rodzajów szkieł: bezbarwnych, barwionych, fotochromowych, polaryzacyjnych, korekcyjnych i bez korekcji, jednoogniskowych i progresywnych, dla dzieci i dorosłych.


DOBIERZ KOLOR DO TWOJEGO CHARAKTERU!

Barwienie pełne, lustrzanka, a może soczewka z gradalnym przejściem? Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Marzysz o przepięknych kolorowych okularach przeciwsłonecznych? - Dla nas to nie problem. Wykonujemy barwienia soczewek przeciwsłonecznych na specjalne życzenie naszych klientów. Delikatne kosmetyczne barwienie, złota lustrzanka, czy soczewki w dwóch kolorach? Lista opcji jest nieograniczona. Pamiętaj, że barwione soczewki możemy umieścić we wszystkich naszych oprawkach - tych przeciwsłonecznych jak i korekcyjnych. W ten sposób tworzymy jedyne i niepowtarzalne fasony okularów. Odwiedź nas stacjonarnie, a zaprezentujemy Ci wszystkie możliwości!

barwienia słoneczne

SPECJALISTYCZNE BARWIENIA I FILRTY MEDYCZNE:

Klasyczne barwienia soczewek to nie jedyna dziedzina w której się specjalizujemy.

Barwienie SKYLET od marki ZEISS

Soczewki z barwieniem Skylet zostały stworzone specjalnie z myślą o sytuacjach wymagających jeszcze większej ochrony przed promieniowaniem UV i odblaskami przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego kontrastu widzenia. (1) Seria soczewek, stworzona z myślą o trudnych warunkach oświetlenia podczas uprawiania sportów. Zawodowe lotnictwo, loty szybowcem, narciarstwo, kolarstwo czy jazda na motocyklu wymaga od zawodników wyjątkowego skupienia w trudnych warunkach.

Trzy stopnie zaciemnienia dla osiągnięcia największej precyzji:
- SkyletFUN 70%
- SkylerROAD 80%
- SkyletSPORT 90%


skyletFUN2

Filtry medyczne

Soczewki okularowe ze specjalistycznymi filtrami zostały stworzone aby całkowicie zaabsorbować dany przedział pasma światła widzialnego. Mają za zadanie zwiększyć kontrast, ograniczyć ilość męczących odblasków światła oraz przyspieszyć adaptację do zróżnicowanych i zmieniających się warunków otoczenia. Są wykorzystywane przy niektórych schorzeniach siatkówki takich jak retinopatia barwnikowa siatkówki u osób zmagających się z epilepsją. Przed wykonaniem okularów ze specjalistycznym barwieniem medycznym należy zasięgnąć porady lekarza okulisty.


NASZE KOLEKCJE OPRAW PRZECIWSŁONECZNYCH:

Wybrane zdjęcia opraw przeciwsłonecznych znajdziecie na naszym profilach na FACEBOOKU oraz INSTAGRAMIEAby zapoznać się z najnowszymi kolekcjami, które dla Was przygotowaliśmy zapraszamy stacjonarnie do naszych salonów.


Wszystkie nasze okulary przeciwsłoneczne posiadają soczewki z filtrami gwarantującymi ochronę przed promieniowaniem UV.

Światło jest niezbędne do widzenia - mówimy, że światło słoneczne to zdrowie. Aby cieszyć się pełnym komfortem widzenia w każdych warunkach zapraszamy do naszych salonów po kultowe okulary przeciwsłoneczne!

 

(1) https://www.zeiss.pl/vision-care/dla-optykow-i-okulistow/produkty/soczewki-przeciwsloneczne-i-z-filtrem/kolory-soczewek-przeciwslonecznych-zeiss/skylet.html