Okulary do komputera i pracy biurowej

 

Soczewki do pracy biurowej (często nazywane półprogresywnymi) dzięki płynnemu przejściu umożliwiają  wygodne korzystanie z odległości pośrednich, takich jak ekran monitora i komfortowe czytanie - Polecane są szczególnie osobom, które potrzebują innej korekcji do bliży i odległości pośrednich.

Wszyscy wiemy, że długotrwałe patrzenie na ekran monitora powoduje zmęczenie oczu. Po wielu godzinach spędzonych przed monitorem ze wzrokiem skoncentrowanym na jednej odległości odczuwamy lekką utratę ostrości widzenia. Prawidłowa korekcja wzroku z dodatkiem do bliży i powłoki BLUE eliminujące szkodliwe promieniowanie niebieskie, umożliwią pełny komfort w pracy i w domu.

 

Soczewki biurowe, okulary do pracy z komputerem (Wrocław)

 

Okulary z soczewkami do pracy biurowej dedykowane są osobom, które wymagają dobrego widzenia bardzo bliskiej i w pośredniej odległości (nawet do 4m) w zależności od konstrucji soczewki.

Są one szczególnie przydatne dla takich grup zawodowych jak informatycy, księgowi, muzycy, malarze, rzeźbiarze, jubilerzy, lekarze, stolarze czy, majsterkowicze.

Okulary z takimi soczewkami zapewniają doskonałę widzenie nie tylko w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych, ale i podczas odpoczynku.

W naszej najnowszej ofercie znajdziecie Państwo rewelacyjne soczewki najlepszych wiodących producentów: ZEISS, SEIKO, NIKON, JZO oraz HOYA, o różnych konstrukcjach - dobierane są do potrzeb naszych klientów w zależności od indywidualnego trybu i odległości  pracy pracy oraz oczekiwań. W połączeniu z powłoką redukującą szkodliwą część niebieskiego wysokoenergetycznego promieniowania, zapewniają pęłną ochronę oraz komfort pracy z urządzenaimi cyfrowymi.

Wszystkie proponowane przez nas soczewki posiadają certyfikat jakości ISO i znak zgodności CE. Nasze soczewki posiadają godło TERAZ POLSKA , otrzymały LAUR KONSUMENTA, a także złoty medal i wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach optycznych.