Okulary fotochromowe najwyższej jakości

Soczewki fotochromowe  oprócz korekcji wady wzroku zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiernym światłem słonecznym oraz przed promieniowaniem ultrafioletowym zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Szkła zmieniają bowiem swoje zabarwienie pod wpływem natężenia promieniowania UV zapewniając idealny komfort widzenia. W naszym salonie optycznym oferujemy kilka rodzajów i kolorów soczewek fotochromowych, które można dobrać w zależności od swoich upodobań m.in. soczewki przeznaczone dla kierowców doskonale sprawdzające się w aucie lub soczewki z powłoką FLASH polecane dla osób, które chcą wyglądać modnie i niepowtarzalnie.  

 

soczewki, okulary fotochromowe Wrocław

FOTOCHRa

Nowoczesne soczewki fotochromowe  charakteryzują się dużą szybkością procesu fotochromowego, zarówno pod względem zaciemniania, jak i rozjaśniania. Są przezroczyste tak jak soczewki bezbarwne, a w stanie całkowitej aktywacji ciemne jak tradycyjne soczewki przeciwsłoneczne. Blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UV-A i UV-B zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione. Gwarantują naturalne widzenie, łącznie z niezakłóconą percepcją barw płynącą z otoczenia. Redukują rażące, ostre światło na zewnątrz, minimalizując tym samym zmęczenie oczu.

Standardowe soczewki fotochromowe, które reagują na promieniowanie UV mogą nie zaciemnić się w samochodzie, ponieważ przednia szyba większości samochodów to promieniowanie blokuje. Jest możliwość wykonania soczewek fotochromowych, które reagują również na światło widzialne, dzięki czemu zaciemnią się również w samochodzie. 

Wszystkie proponowane przez nas soczewki posiadają certyfikat jakości ISO i znak zgodności CE. Nasze soczewki posiadają godło TERAZ POLSKA , otrzymały LAUR KONSUMENTA, a także złoty medal i wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach optycznych.