Okulary dla dzieci

Okulary dla dzieci

Dla dzieci i młodzieży rekomendujemy bezpieczne i estetyczne soczewki plastikowe bezbarwne lub fotochromowe - najlepiej z powłokami antyrefleksyjnymi oraz powłokami ze zwiększoną odpornością na zarysowania. Wysokie parametry przejrzystości, elastyczności oraz niezwykła wytrzymałość soczewek to gwarancja właściwej ochrony wzroku i zdrowia dziecka. Szkła korekcyjne zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Dla bardziej ruchliwych dzieci mamy w ofercie również soczewki okularowe wykonane z Trivexu, czyli tworzywa o bardzo wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Idealnym dopełnieniem soczewek są właściwie dobrane oprawki dziecięce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dobrej jakości oprawki w bardzo ekonomicznej cenie. Starając się zadowolić wszystkich naszych klientów, przygotowaliśmy również ofertę zawierającą najnowsze kolekcje modnych, wykonanych z najwyższej klasy materiałów, dziecięcych oprawek w szerokiej gamie kolorystycznej i w niewygórowanych, przystępnych cenach.

Nasz asortyment dla najmłodszych pacjentów wybieraliśmy ze szczególną starannością, dlatego też, oferta soczewek korekcyjnych jak i oprawek stanowi bogaty zbiór w naszej optycznej kolekcji. Zadbaj o swoje dziecko i zabezpiecz je przed zniszczeniem czy utratą okularów.

Wszystkie proponowane przez nas soczewki posiadają certyfikat jakości ISO i znak zgodności CE. Nasze soczewki posiadają godło TERAZ POLSKA , otrzymały LAUR KONSUMENTA, a także złoty medal i wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach optycznych.