Soczewki kontaktowe ACUVUE

Wszystkie komórki ciała potrzebują tlenu, aby prawidłowo funkcjonować. Oczy też! Soczewki kontaktowe ograniczają nieco dostęp tlenu do rogówki, dlatego ważne jest, aby były produkowane z takich materiałów, które pozwolą na prawidłowe dotlenienie i odżywienie oka. Wykorzystuje się do tego hydrofilowe materiały hydrożelowe. Soczewki kontaktowe ACUVUE® produkowane są miękkich i sprężystych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką przepuszczalnością tlenu. Są też cienkie i gładkie, dzięki czemu można bardzo szybko zapomnieć, że ma się coś na oczach. Komfort w soczewkach kontaktowych może maleć w ciągu dnia, ale w soczewkach kontaktowych ACUVUE® utrzymuje się na wysokim poziomie przez cały dzień.


soczewki Acuvue


Wszystko dzięki specjalnym technologiom nawilżającym HYDRACLEAR® oraz LACREON®, które polegają na tym, że składnik nawilżający zamykany jest w środku soczewki. Dzięki temu jest ona nawilżona przez długi czas, co przekłada się na wysoki komfort, świeżość oczy oraz łatwość noszenia.  Producenci soczewek kontaktowych ACUVUE® zadbali również o wysoką ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym (UV), którego największym źródłem jest słońce. Promieniowanie to jest niebezpieczne dla oczu tak samo jak dla skóry. Filtry UV znajdują się nie tylko w kremach przeciwsłonecznych, ale też w soczewkach kontaktowych. Marka ACUVUE® zapewnia w swoich produktach blokowanie promieniowania ultrafioletowego (blokowanie ponad 98% UVB i 85% UVA). Jednakże soczewki kontaktowe nie zastąpią całkowicie okularów przeciwsłonecznych, dlatego warto je nosić w parze.

Standard Jakości ACUVUE Nasze salony optyczne zostały wyróżnione Standardem Jakości Acuvue. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na to, aby zapewnić Ci najlepszy komfort użytkowania soczewek kontaktowych! Oprócz kompleksowego badania wzroku i dopasowania soczewek kontaktowych, oferujemy bardzo dokładne przeszkolenie z zakresu ich zakładania i zdejmowania, a także bezpiecznego przechowywania i pielęgnacji.

Soczewki kontaktowe Acuvue - standard jakości


Aplikacja TWOJE ACUVUE Teraz wszelkie informacje o soczewkach możesz mieć zawsze pod ręką oraz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami. Zainstaluj na swój telefon aplikację TWOJE ACUVUE i korzystaj z super okazji. W aplikacji dodatkowo:- przydatne informacje o soczewkach kontaktowych- przypomnienie o terminie wymiany soczewek- przewodnik jak zakładać i zdejmować soczewkibannery aplikacja 750x200


Zbieraj punkty i odbieraj nagrody! Dzięki programowi lojalnościowemu w aplikacji Twoje Acuvue możesz zbierać punkty i wymieniać je na nagrody (np. opakowanie soczewek gratis). Punkty można otrzymać za korzystanie z promocji, zakup soczewek kontaktowych oraz płynów, wypełnianie ankiet i quizów oraz za zapraszanie znajomych.

Twoje Acuvue w Vide Optyk